NUROFEN 400 MG (30DRAG)

 8,99  8,54

Lees voor gebruik van élk geneesmiddel de bijsluiter!
Niet langdurig gebruiken. Bewaren buiten bereik van kinderen. Contacteer uw arts of apotheker in geval van bijwerkingen.

Bevat 400 mg ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep van geneesmiddelen die Niet-steroïdale Anti-Inflammatoire Geneesmiddelen (NSAIDs) wordt genoemd. Deze geneesmiddelen zijn pijnstillende, koortswerende en ontstekingsremmende middelen.

Gebruik : 

Niet voor gebruik bij kinderen onder de 12 jaar.

Voor adolescenten ouder dan 12 jaar en volwassenen: startdosis 1 tablet (400 mg ibuprofen), daarna indien nodig 1 tablet (400 mg) om de 4 à 6 uur. Neem niet meer dan 1 tablet (400 mg) per inname en dan 3 tabletten (1 200 mg) per 24 uur. De tablet inslikken zonder kauwen en met voldoende vloeistof (bv. een half glas water).
Bij ernstige pijn is maximaal 1 tablet (400 mg) per inname aangeraden. Nurofen bereikt zijn optimale doeltreffendheid wanneer het nuchter of voor de maaltijden wordt ingenomen.

Zwangerschap/borstvoeding :

Vraag uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt. Neem dit geneesmiddel niet in tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap. Vermijd het gebruik van dit geneesmiddel tijdens de eerste 6 maanden van de zwangerschap tenzij de arts u een ander advies geeft.

Dit geneesmiddel komt in de moedermelk terecht maar mag tijdens de periode van borstvoeding in de aanbevolen dosering en gedurende een zo kort mogelijke periode worden gebruikt.Vraag uw arts of apotheker om advies voordat u een geneesmiddel inneemt.

Samenstelling:

De werkzame stof in dit middel is 400 mg ibuprofen per omhulde tablet – De andere stoffen in dit middel zijn: natriumcroscarmellose – natriumlaurylsulfaat –  natriumcitraat – stearinezuur – colloïdaal silicium (anhydrisch) – natriumcarmellose – talk – acaciagom – saccharose – titaandioxide (E171) – Macrogol 6000 en drukinkt.

 

Aanverwante producten: